Ostatnie realizacje

12-04-2022
Systemy do odżelaziania i usuwania siarkowodoru z wody studziennej wraz z napowietrzaniem.

Badanie wody

28-03-2022
Niewielu właścicieli domów jednorodzinnych ma świadomość tego, jak istotne jest badanie wody pochodzącej w własnego ujęcia.

Po co przeprowadzać procedurę odżelaziania wody?

25-02-2022
Zbyt wysoki poziom żelaza jest charakterystyczny głównie dla wód pochodzących z podziemnych źródeł - stąd też często jest to problem dotyczący przydomowych studni. Norma, której stężenie nie powinno przekraczać to 0,2 mg na 1 litr wody.

Jaka jest woda w studni zimą ?

26-01-2022
Wielu ekspertów wskazuje miesiące jesienne i zimowe jako czas konserwacji..

Woda ze studni - nie zawsze zdrowa

13-12-2021
Posiadanie własnego ujęcia wody to duży komfort, ale i spora odpowiedzialność. Jakość wody zależy od wielu czynników - ale nikt z zewnątrz nie będzie jej dla nas poprawiał (tak jak ma to miejsce w przypadku wody z wodociągów).

Filtry do wody

23-11-2021
Mimo, iż zdatność wody z kranu na terenach zurbanizowanych pozostawia wiele do życzenia, to jednak w Bielsku - Białej dostarczana przez wodociągi woda jest dobrej jakości. Włodarze miasta podkreślają nawet, iż można ją bezpiecznie spożywać...

Zmiękczanie wody ze studni

19-10-2021
Tendencja do uniezależnienia się od zewnętrznych dostawców mediów jest współcześnie bardzo wyraźna. Jednym ze sposobów na zagwarantowanie sobie dostępu do wody pozostaje posiadanie własnej studni kopanej lub głębinowej.

Dobra woda pitna

15-09-2021
Dbanie o parametry wody pitnej w gospodarstwie domowym stały się jednym z obowiązków współczesnych mieszkańców domów jednorodzinnych i mieszkań. Czasami wystarczającym sposobem na poprawę jakości wody jest montaż specjalistycznego filtra.

Uzdatnianie wody pitnej w Bielsku - Białej

25-08-2021
W Bielsku - Białej jakość wody dostarczanej przed wodociągi wcale nie należy do najgorszych. Wręcz przeciwnie, spółka, która dostarcza wodę do większości gospodarstw - oprócz osób, które preferują własne źródła wody, np. studnie głębinowe - twierdzi, że w

Lampy UV - pomoc w walce z niebezpiecznymi bakteriami w wodzie

19-07-2021
Dostęp do czystej wody coraz częściej zaczyna być postrzegany jako luksus. I słusznie, ponieważ zasoby wody pitnej na świecie - w zależności od panujących warunków atmosferycznych oraz ekologicznych - są ograniczone..

Dobór filtra do uzdatniania wody

23-06-2021
Woda w kranie często po prostu musi być uzdatniana. Zanieczyszczenia to nie tylko problem estetyki czy smaku - ale przede wszystkim sytuacja groźna dla zdrowia.

Studnie przydomowe

23-05-2021
Współcześnie coraz więcej właścicieli domów jedno - lub wielorodzinnych szuka sposobów, by uniezależnić się od dostawców poszczególnych usług. Dotyczy to również sieci wodociągowej.

Wymiana filtrów do wody

23-04-2021
Systemy filtracji nie będą działały prawidłowo, jeżeli nie będą poddawane regularnej konserwacji.